04 - Jul - 2023

Gedicht door leerling

Dit prachtige gedicht is geschreven door een van onze leerlingen. Wij zijn enorm trots, en willen dit graag met jullie delen.

Soms denk ik waarom

Waarom ben je er niet

ik vind het maar stom

ik vraag me soms wel af of je het ziet

-

ik weet niet eens waar je bent

en of je nog leeft

je bent zo onbekend

ik vraag me soms af of je nog om me geeft

-

waarom is het nou zo bij mij

het is zo oneerlijk

want mijn opvoeding en jeugd daar hoor jij gewoon bij

het voelt soms verschrikkelijk

-

misschien ben je wel dood

maar dat boeit me eigenlijk niet

voor mij ben je een idioot

jij was degenen die ons achterliet

-

ik weet niet wat ik moet voelen

verdriet, boosheid, teleurstelling…….. misschien

zou ik je ooit opzoeken

nee, je verdient het niet om mij te zien

-

ik voel me gewoon machteloos

en dat geeft me verdriet

het maakt me gewoon zo boos

want jij…jij ben er niet.

Ook interessant

Vlak voor én na de meivakantie zijn onze leerlingen uit leerjaar 1 en 2 op een bliksemstage geweest van JINC. Door middel van een bliksemstage krijgen leerlingen een beeld van verschillende beroepen en van hun eigen interesses en kwaliteiten. Dit kan weer helpen bij het kiezen van een profiel of...

Lees verder

Jongeren zelf verantwoordelijk maken voor het oplossen van incidenten, hoe doe je dat? In samenwerking met Stichting Halt traint Stichting Jongerenrechtbanken tweede- en derdejaarsleerlingen van VOLT! Toekomstmakers om conflicten binnen de school zelf op een duurzame manier aan te pakken. Het doel? We maken jongeren zelf verantwoordelijk voor het oplossen...

Lees verder

Academie Tien is een middelbare school met een brede kijk op ontwikkeling. Naast leren is er ruimte voor persoonlijke groei en verwondering. Voor het nieuwe schoolgebouw aan het Berlijnplein maakte kunstenaar Elisabet Stienstra daarom zeven kunstwerken van jonge mensen die thema’s als groei en kennis weerspiegelen. De gloednieuwe architectuur, het...

Lees verder