Kom kijken, doe mee!

Nieuwsgierig naar het onderwijs op UniC? Kom kijken en doe mee! In schooljaar 2023-2024 organiseren wij een aantal informatiebijeenkomsten voor leerlingen en ouders.

Open Huis

Op vrijdag 2 februari 2024 (19.00-21.00 uur) en op zaterdag 3 februari 2024 (10.00-13.00 uur) openen wij onze deuren voor alle groep 8 leerlingen en hun ouders. Kom ons onderwijs ervaren en doe mee met een lesje of luister naar een presentatie gegeven door leerlingen voor leerlingen. Tijdens ons open huis is er van alles te doen en te beleven.

Je hoeft je voor het open huis niet in te schrijven.

Digitale kennismaking UniC; voor ouders door ouders

Op donderdag 14 december 2023 en dinsdag 9 januari 2024 organiseren we een digitale kennismaking van 19.30-20.30 uur. Tijdens deze avond kun je op een laagdrempelige manier kennismaken met UniC. Het is een avond voor ouders en begeleid door UniC-ouders. Wil je meedoen? Schrijf je dan hier in.

Open lesmiddag

Op dinsdag 27 februari 2024 (13.30-15.30 uur) en op woensdag 6 maart 2024 (13.30-15.30 uur) organiseren we de open lesmiddag. Tijdens de open lesmiddag kan je de school nog een beetje beter leren kennen en het onderwijs op UniC zelf ervaren. Doe je mee?

Inschrijven Open lesmiddag

  • Inschrijven voor de open lesmiddag voor dinsdag 27 februari 2024 is niet meer mogelijk omdat het programma vol zit. Natuurlijk kan het zijn dat er een plekje vrij komt. Klik hier om je aan te melden voor de wachtlijst. Uiterlijk maandag 26 februari a.s. hoor je tussen 12.00-13.00 uur of je alsnog kan aansluiten bij de open lesmiddag van 27 februari.I
  • Inschrijven voor de open lesmiddag van woensdag 6 maart 2024 is niet meer mogelijk omdat het programma vol zit. Natuurlijk kan het zijn dat er een plekje vrij komt. Klik hier om je aan te melden voor de wachtlijst. Uiterlijk dinsdag 5 maart a.s. hoor je tussen 12.00-13.00 uur of je alsnog kan aansluiten bij de open lesmiddag van 6 maart.

In verband met beperkte plaatsen is inschrijving voor de open lesmiddag verplicht.

Informatieavond voor ouders van groep 8 leerlingen

Heb jij nieuwsgierige ouders die ook meer van onze school willen weten? Zij zijn van harte welkom tijdens onze informatieavond voor ouder(s)/verzorger(s) op maandag 13 november 2023.

In verband met het programma is inschrijving voor de introductieavond voor ouders van groep 8 leerlingen verplicht. Inschrijven is mogelijk tot 9 november 2023, klik hier.

Vanwege het grote animo wordt het programma in drie rondes aangeboden.

Ronde 1 start om 18.15 uur
Ronde 2 start om 19.15 uur
Ronde 3 start om 20.15 uur

Ook interessant

Van anti-pestcampagnes op school om ongelijkheid te verminderen tot zelf geschreven liedjes en spoken words. Leerlingen presenteerden dit en nog veel meer tijdens het EOTO ConnectFest op woensdag 5 juni in het Huis van Utrecht.

Lees verder

Onze uitwisseling in Tsjechië, een reis met al je vrienden en klasgenoten, is iets wat niemand zal vergeten. Je leert nieuwe mensen en een nieuwe cultuur kennen, maar je leert eigenlijk vooral je klasgenoten kennen.

Lees verder

Het LRC is geconfronteerd met een vervelend incident. We werden door leerlingen van onze school op de hoogte gebracht van het feit dat er via WhatsApp een lijst circuleerde met daarop de pasfoto's van LRC-leerlingen voorzien van persoonsgegevens, een negatieve beoordeling van hun uiterlijk en beschrijvingen van seksueel getinte handelingen....

Lees verder